Old school rendez-vous

Who's the man!
 
HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 
 

 Celorepublikový sraz hráčů

Go down 
AuthorMessage
Vincenzoo

avatar

Posts : 56
Join date : 2008-02-28
Age : 26
Location : Praha

PostSubject: Celorepublikový sraz hráčů   Sun Mar 09, 2008 3:55 pm

Připravuje se událost, která v ČR nemá obdoby. Akce, která již byla několikrát připravovaná, ale nikdy se neuskutečnila. Akce, na kterou jak doufáme, se všichni těší. Akce, na kterou dlouho dobu nikdo z nás nezapomene. Akce, kde se budeme cítit opravdu jako doma...

Pozvánka na sraz

- Celorepublikový sraz hráčů počítačových her
- Sraz proběhne v sobotu 22. 3. 2008 v Praze v klubu PM www.pmpraha.cz
- akce začne mezi 18 a 19 hod
- kapacita je zrhuba 600 lidí, takže místo bude určitě na každého
- vstup ZDARMA!!!

- MAPA - zde máte možnost podívat se na mapu online, kde je PM klub

Důvod srazu je jednoduchý. Díky tomu, že už česká scéna nějakou dobu dobře funguje, je škoda, aby se hráči potkávali pouze na LAN akcích, MČR, mezihernových turnajech a dalších menších soutěžích. Rozhodli jsme se uspořádat sraz, který bude 100% OFFLINE, takže jediné co potřebujete je mít s sebou své penízky, spoluhráče, kamarády a přijet se společensky bavit.

Vstup bude pochopitelně FREE a o to víc, doufáme, se utratí na jídle a pití, aby se pokryly náklady na celou akci včetně zálohy, kterou jsem musel platit.

Akční cenu točeného piva 0,5 l za 25,-, Víno 30,-, Tequila 49,- , Peprmintový likér 25,-, Vodka + Semtex za 49,-, Mojito 89,-, Cuba Libre 69,-, B 52 39,-. Pochopitelně to není všechno, co tam nalejvaj, ale takovej ten zdravej základ to je.... Smile))

Dále není problém si přímo v klubu objednat velké porce jídla za opravdu nízké ceny. Kompletní nápojový lístek dodáme.

Během srazu budeme promítat Soldat, CoD, CS a CS:S videa a to jak české tak zahraniční. Možná i videa z nějakých dalších her. Předpokládáme, že právě z těchto her přijede nejvíce hráčů. Také budeme pouštět různé záznamy z Teamspeaků a Ventril.

Sraz není koncipovaný jen pro TOP hráče, ale také pro hráče, co nehrajou na nijak vysoké úrovni. Naším záměrem je, aby hráči začátečníci viděli ty nejlepší hráče u nás na vlastní oči a pochopili, že jediný rozdíl mezi nimi a TOP hráči je to, že hrajou delší dobu a mají víc nahráno. Takže zveme všechny - ať začátečníky a nebo profíky.

Na webech jako je eSuba, nEophyte, United-Games, CSSource.cz budou ankety, jestli si přejete hudbu a nebo pouze videa. Myslím si, že sem tam nějakej song by neuškodil. Když už by nějaký DJ hrál, tak by nejspíš hrál 80s, protože na ničem jiném by se scény asi neshodly.

Jak se k nám dostanete
Pokud přijedete vlakem na HLAVNÍ NÁDRAŽÍ, tak se dostaňte k metru (krtkovi). Nasedněte na metro směr Ládví. Pojedete jednu stanici na Florenc (c - červená) a na ní vystoupíte. Uprostřed nástupiště budou jezdící schody dolů. Tak na tyto schody vlezete a dále pokračujete po dalších a dalších schodech, než se dostanete na nástupiště linky B (žlutá linka) - Florenc (B). Pojedete metrem směr Zličín. Na 4. stanici vystoupíte - stanici Karlovo náměstí. Vystoupíte na nástupiště a vylezete po schodech směrem Palackého náměstí. Potom co vylezete otočte se k Vltavě tak, že k ní budete kolmo. Místo srazu se v tu chvíli bude nacházet asi 200 metrů po Vaší levé ruce (musíte projít krz park). Pokud půjdete po levém okraji parku dostanete se do ulice Podskalská a až narazíte na lékárnu, zatočíte doleva a jste na místě.

Pokud přijedete busem na FLORENC zeptejte se po metru a jděte ideálně na linku B (žlutá) a nebo vlezte na linku C (červená) a použijte přestup, který je na nástupišti. Dále pojedete metrem směr Zličín. Na 4 stanici vystoupíte - stanici Karlovo náměstí. Vystoupíte na nástupiště a vylezete po schodech směrem Palackého náměstí. Potom co vylezete otočte se k vltavě tak, že k ní budete kolmo. Místo srazu se v tu chvíli bude nacházet asi 200 metrů po Vaší levé ruce (musíte projít krz park). Pokud půjdete po levém okraji parku dostanete se do ulice Podskalská a až narazíte na lékárnu, zatočíte doleva a jste na místě.

Pokud přijedete busem na HOLEŠOVICE zeptejte se po metru a jděte na linku C (červená). Jeďtě směr Háje a vystupte na Florenci (C). Tam použijte přestup, který je na nástupišti. Dále pokračujete po dalších a dalších schodech, než se dostanete na nástupiště linky B (žlutá linka) - Florenc (B). Pojedete metrem směr Zličín. Na 4. stanici vystoupíte - stanici Karlovo náměstí. Vystoupíte na nástupiště a vylezete po schodech směrem Palackého náměstí. Potom co vylezete otočte se k vltavě tak, že k ní budete kolmo. Místo srazu se v tu chvíli bude nacházet asi 200 metrů po Vaší levé ruce (musíte projít krz park). Pokud půjdete po levém okraji parku dostanete se do ulice Podskalská a až narazíte na lékárnu, zatočíte doleva a jste na místě.

PRO ŘIDIČE
Pro seznam záchytných parkovišť si klikněte - ZDE .Co se týka tohoto parkování, tak si to vyřiďte.

PRO SPÁČE
Brzo doplním nabídky nějakých noclehů.

Sraz se uskuteční za spolupráce s multiklany eSuba.HAL3000, nEophyte, inteRaction a portálem United-Games, cssource.cz a další... Děkujeme!

Tuto pozvánku přidávam zde jelikož mám na srazu také dočinění a prorazil jsem několik Soldat videi do repertoáru... Čím víc nás ze Soldatu pojede tím více se pustí videí.

Chtěl bych vědět váš názor zdaly jste ochotni jet na tento sraz a popř se přihlašte v topicu.

Pro několik lidí můžu zajistit spací azyl ve svém bytě.
Surprised Wink bounce
Back to top Go down
View user profile http://www.team-fps.net
kysi
kysátko <3


Posts : 80
Join date : 2007-12-06

PostSubject: Re: Celorepublikový sraz hráčů   Fri Mar 28, 2008 3:30 pm

Dekujeme, ale asi nikdo neprijde Very Happy
Back to top Go down
View user profile
 
Celorepublikový sraz hráčů
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Old school rendez-vous :: EXiS party 22.3 PRAHA - vstup zdarma!-
Jump to: